Šarvojimo paslaugos


Laidojimo namų „Reverans” šarvojimo paslaugos, tai  jaukios, estetiškos, neblaškančios, švelnaus interjero ir raminančios atmosferos šarvojimo sales. Šviesiose, pastelinių spalvų šarvojimo salėse turėsite galimybę tinkamai susikaupti ir patirti ramybę, mintis ir jausmus skiriant žmogumi, kurio netekote.


Šarvojimo salės, tai geriausia vieta individualiam atsisveikinimui su mirusiuoju prieš prasidedant oficialioms laidotuvių ceremonijoms. Anksčiau su velionių jo namuose atsisveikindavo artimieji, draugai, kaimynai. Šiuo metu atsisveikinimai vyksta šarvojimo salėse. Čia galima susirinkti bendrai maldai ar ramiam apmąstymui prie karsto ar urnos.  Kiekvienas iš mūsų netektį išgyvena savaip, ir būtent šarvojimo salėje, ramybes kupinoje atmosferoje, galima atsisveikinti su velioniu ir paskutinį kartą pažvelgti į žmogų, kuris buvo artimas visą gyvenimą. 


Šarvojimo salės


Paskutinio atsisveikinimo su velioniu procesas neapsiriboja vien tik laidotuvių ceremonija . Artimiesiems turi būti suteiktas laikas ir tinkamos sąlygos oriai, pagarbiai ir ramiai pagerbti mirusįjį. Tai laikas, kupinas liūdesio ir kartu apmąstymų mirties akivaizdoje, todėl paskutiniame atsisveikinime labai svarbų vaidmenį atlieka šarvojimo salės. Laidojimo namų „Reverans” šarvojimo paslaugos, tai patogiai į du korpusus atskirtos dvi šarvojimo salės su 80 sėdimų vietų, atskirais koridoriais, erdviais ir patogiais poilsio kambariais, sanitariniais mazgais. Poilsio kambariuose – visa būtina komforto įranga: sofa, mini virtuvėlė, kriauklė, virdulys, šaldytuvas, stalo įrankiai ir indai. Šarvojimo salėse veikia šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemos


Šarvojimo salės nuomojamos Jūsų pageidaujamam laikui: kelioms valandos, vienai ar kelioms dienoms. Šarvojimo paslaugos teikiamos pagal individualius klientų poreikius: esant pageidavimui, pasirūpiname muzikiniu fonu, giedoriais lietuvių, lenkų kalbomis, giesmininkais su kanklėmis ar vargonėliais, taip pat projektoriumi fotografijų, vaizdo įrašų transliacijai.Taip pat siūlome galimybę užsisakyti laidotuvių vainikus, dekora ir puokštes. Mūsų laidojimo namuose viskas daroma pagal taisyklę – „mirusiojo šeimos norai nulemia įmonės galimybių ribas“.


Kokybiškos ir erdvios „Reverans” šarvojimo salės Vilniuje adresu Didžioji Riešė, Molėtų g. 4A , Nemenčinėje adresu Pamiškės g. 1, Pučkalaukis – kad jaustumėtės atsisveikinę deramai ir kokybiškai.  Tai geriausia vieta kiekvienam individualiai atsisveikinti su velioniu, nesvarbu, ar kūnas laikomas karste, ar urnoje.


Susisiekite visą parą

+370 645 353 73 Vilnius       
      +370 603 141 62 Nemenčinė

Visos paslaugos

Kremavimo paslaugos

Kūno gabenimas į pasirinktą krematoriumą, urnos pristatymas į pageidaujamą vietą.

Daugiau

Šarvojimo salės

Erdvios šarvojimo salės su poilsio kambariais ir visa būtiniausia komforto įranga.

Daugiau

Laidojimo paslaugos

Dokumentų tvarkymas, kūno ruošimas, kruopštus laidotuvių organizavimas.

Daugiau

Laidojimo reikmenys

Platus karstų, urnų, kryžių, gedulo juostų, įkapių ir aksesuarų asortimentas.

Daugiau

Palaikų parvežimas iš užsienio

Sklandus palaikų transportavimas, dokumentų dėl finansinės paramos rengimas.

Daugiau

Gėlių salonas

Laidotuvių gėlių kompozicijos, kapų vainikai, šarvojimo salių dekoravimo sprendimai.

Daugiau

Turite klausimų