Kremavimo paslaugos


Kremavimo paslaugos sparčiai populiarėja: kūno kremavimas šiandien traktuojamas kaip greitas ir patogus būdas pagarbiai, kultūringai ir šiuolaikiškai atsisveikinti su artimu žmogumi.Patikėję laidotuvių organizavimą mums, galite pasikliauti profesionaliu ir visapusišku kiekvieno jų etapo bei kiekvienos paslaugos įgyvendinimu.


Laidojimo namų „Reverans” specialistai pasirūpins tinkamu kūno laikymu naujuose šaldytuvuose, profesionaliu kūno ruošimu kremavimui, atliks kokybišką pomirtinę kosmetiką, pasirūpins mirusiojo pervežimu į krematoriumą bei urnos su pelenais pristatymą į bet kurią pageidaujamą vietą po atliktos kremavimo paslaugos. Greta visų formalių laidotuvių procesų labai svarbus ir kokybiškas atsisveikinimo laikas. Organizuojame atsisveikinimą prieš kūno kremavimą mūsų erdviose ir jaukiose šarvojimo salėse arba pasirinktame krematoriume. Taip pat savo klientams siūlome gelių dekoracijas skirtas urnos šarvojimui, kurios elegantiškai išryškina surengtos paskutinės atsisveikinimo ceremonijos didingumą.


Kremavimo paslaugos


Mūsų laidojimo namuose „Reverans”  turime didelį įvairių stilių ir formų laidojimo urnų pasirinkimą.  Laidotuvių urnos pasirinkimas,  tai yra vienas iš svarbiausių laidotuvių organizavimo etapų po kremavimo. Siūlome platų laidojimo urnų pasirinkimą, kuris pateisins net išrankiausių klientų lūkesčius. Laidojimo urnos yra gaminamos iš įvairių medžiagų – siūlome keramikines , akmenines ir metalines urnas. Mūsų pasiūlyme yra tiek tradicinės, tiek modernesnės išvaizdos  ir dizaino urnos. Pasirinkę mūsų laidojimo namus Vilniuje ar Vilniaus apskrityje, galite būti tikri, kad visas procesas prieš kremavimą, jo metu ir po jo bus atliekamas atsižvelgiant į mirusįjį ir itin saugiai ir kruopščiai. Po kremavimo proceso gedinti šeima kiekvieną kartą gauna kremavimo pažymą.


  • Kūno kremavimo krematoriume laiko derinimas;
  • Reikiamų dokumentų ruošimas;
  • Profesionalus kūno ruošimas kremacijai;
  • Kūno gabenimas į krematoriumą;
  • Kremavimo pažyma;
  • Atsisveikinimo su mirusiuoju, šarvojimo organizavimas;
  • Urnos pargabenimas;
  • Urnos saugojimas;
  • Urnos pristatymas į kapines;

Profesjonalūs laidojimo namų „Reverans” darbuotojai puikiai žino, kad vis dar kyla labai daug klausimų dėl kremavimo. Todėl, nepaisant to, ar lankotės mūsų biure Vilniuje adresu Didžioji Riešė, Molėtų g. 4A , ar mūsų filiale Nemenčinėje adresu Pamiškės g. 1, Pučkalaukis,  kiekvienoje iš šių vietų tikrai gausite atsakymus į visus savo klausimus.


Susisiekite visą parą

+370 645 353 73 Vilnius       
      +370 603 141 62 Nemenčinė

Visos paslaugos

Kremavimo paslaugos

Kūno gabenimas į pasirinktą krematoriumą, urnos pristatymas į pageidaujamą vietą.

Daugiau

Šarvojimo salės

Erdvios šarvojimo salės su poilsio kambariais ir visa būtiniausia komforto įranga.

Daugiau

Laidojimo paslaugos

Dokumentų tvarkymas, kūno ruošimas, kruopštus laidotuvių organizavimas.

Daugiau

Laidojimo reikmenys

Platus karstų, urnų, kryžių, gedulo juostų, įkapių ir aksesuarų asortimentas.

Daugiau

Palaikų parvežimas iš užsienio

Sklandus palaikų transportavimas, dokumentų dėl finansinės paramos rengimas.

Daugiau

Gėlių salonas

Laidotuvių gėlių kompozicijos, kapų vainikai, šarvojimo salių dekoravimo sprendimai.

Daugiau

Turite klausimų